دانلود کتاب اتفاق متفاوت قانون جذب | پک دانلود - packdl

موضوع این پست : دانلود کتاب اتفاق متفاوت قانون جذب

در این کتاب الکترونیکی رایگان در مورد یک قانون مهم و جهانی صحبت می کنیم و آن این است که ذهن انسان روی هر چیزی متمرکز شود تمام اتفاقات ، شرایط و کیفیت زندگی او متناسب با آن تمرکز روی خواهد داد و این احتمال حتمی و قطعی است. خداوند در راستای عدل کامل و مطلق خویش امکان دسترسی تمام انسان ها را از نعمت ها و ثروت های زمین را به یک میزان و به نسبت مساوی قرار داده است و اسباب آن را در قانون جذب گنجانده است این قانون مطلق ، جهانی و فراگیر است در ذره ذره زندگی انسان ها قانون جذب فعال است و نقش دارد و هر کسی بیشتر بتواند اهم موارد این قانون را رعایت کند بیشتر از ثروتها ، شادی ها ، موفقیت ها و تندرستی ها بهره می گیرد و قانون جذب اصلا توجه نمی کند شما آدم خوبی هستید یا بد دقیقا به فرکانس های مغز شما جواب می دهد و ارتعاشاتی را که از شما دریافت کرده هم جنس آن را در قالب افراد ، شرایط ، ایده ، موقعیت و رخداد به سمت شما بر می گرداند….. اگر در قانون جذب احساس ناخوشایند از شما تولید شود و کانون توجه شما روی ناخواسته هایتان باشد زندگی سخت و تلخی خواهید داشت و این قانون به حدی دقیق و علمی است که به اندازه یک اتم اشتباه نمی کند . یک راه بسیار ساده وجود دارد برای این که شما بدانید در مدار خواسته هایتان هستید یا خیر و آن این است که به محض فکر یا توجه به چیزی به احساسی که در شما ایجاد می شود دقت کنید اگر احساس شادی ، نشاط ، خنده ، خوشحالی در شما ایجاد شد بدانید که در مسیر خواسته هایتان هستید و به مرحله ای رسیده اید که مغز شما سیگنال های مثبت و ثروت زا به کیهان ارسال می کند و با بازگشت انعکاس این سیگنال ها شما در مدار شادی ، ثروت ، نشاط و سلامتی وارد می شوید و اگر احساس بد و منفی در شما ایجاد شد مانند ترس ، نا امیدی ، بی انگیزگی ، ناراحتی و کمبود بدانید دقیقا در مدار فقر افتاده اید … برای دانلود کتاب اتفاق متفاوت قانون جذب ، به لینک زیر بروید .

دانلود کتاب اتفاق متفاوت قانون جذب
در قسمت سمت راست(موبایل:بالا) می توانید کتاب را دانلود کنید ودر قسمت چپ(موبایل:پایین) می توانید به صورت انلاین کتاب را مطالعه کنید .
دانلود کتاب با لینک مستقیم : دانلود

برخی از کتاب ها به صورت مستقیم از سایت هایی مانند تک بوک و پارس بوک گرفته شده اند . در اینجا وظیفه داریم از این سایت ها نامی ببریم تا به نحوی حق کپی رایت رعایت شود .

GDE Error: Error retrieving file - if necessary turn off error checking (404:Not Found)

اگر این پست را می پسندید در شبکه های اجتماعی خود نیز آن را انتشار دهید و ما را حمایت کنید . سپاسگزاریم .

لینک کوتاه برای این صفحه : http://packdl.com/?p=88277

پر بازدیدترین کتاب ها

جدیدترین کتاب هاوب سایت پک دانلود لذتی متفاوت از یک دانلود راحتبرچسب های کاربردی


آدرس ما در شبکه های اجتماعی