دانلود کتاب ترسهایت را بترسان | پک دانلود - packdl

موضوع این پست : دانلود کتاب ترسهایت را بترسان

ترسها ، ما را محدود کرده اند . ترسها ، کنترل زندگی ما را در دست گرفته اند . هر جا ترس داریم ، زندگی مان را در همان زمینه ، کوچکتر کرده ایم . برای جلوتر رفتن ، باید بر ترسها پا گذاشت . چاره ی دیگری نیست . برای کنترل و غلبه ی همیشگی بر ترس ، باید ابتدا آن را به درستی شناخت و سپس آن را از بین برد . ترس چیست ؟ همه ی ما در زندگی بارها حس ترس را تجربه کرده ایم و با آن آشنایی داریم . هیچ کس نیست که تا به حال نترسیده باشد . ترس یکی از واقعیات زندگی ماست و چه بخواهیم و چه نخواهیم با آن روبرو می شویم . اما آیا از خود پرسیده ایم که ترس چیست ؟ شاید ساده ترین تعریف ، این باشد که ترس ، احساسی درونی ست که در مقابل خطر ایجاد می شود و ما را از آن دور می سازد . چه زمانی می ترسیم ؟ وقتی شما احساس خطر می کنید ، ترستان شروع می شود . هر زمان که احساس کنید در معرض خطر و آسیب هستید ، شروع به ترسیدن می کنید . وقتی احساس کنید که در برابر یک تهدید خارجی ، توانایی مقابله ندارید ، خواهید ترسید . آسیب پذیر بودن ، باعث ترس می شود ، زیرا وجود شما در خطر خواهد بود . دور شدن از آسایش نیز یکی دیگر از دلایل ترس است . زمانی که از منطقه ی امن خود خارج می شویم ، شروع به ترسیدن می کنیم . هنگامی که آبرو یا شأن و جایگاه خود را در خطر می بینیم نیز می ترسیم . احتمال مسخره شدن ، احمق و ناتوان جلوه کردن و تصوراتی از این دست ، موجب ایجاد احساس ترس در ما می شود …

دانلود کتاب ترسهایت را بترسان
در قسمت سمت راست(موبایل:بالا) می توانید کتاب را دانلود کنید ودر قسمت چپ(موبایل:پایین) می توانید به صورت انلاین کتاب را مطالعه کنید .
دانلود کتاب با لینک مستقیم : دانلود

برخی از کتاب ها به صورت مستقیم از سایت هایی مانند تک بوک و پارس بوک گرفته شده اند . در اینجا وظیفه داریم از این سایت ها نامی ببریم تا به نحوی حق کپی رایت رعایت شود .

GDE Error: Error retrieving file - if necessary turn off error checking (404:Not Found)

اگر این پست را می پسندید در شبکه های اجتماعی خود نیز آن را انتشار دهید و ما را حمایت کنید . سپاسگزاریم .

لینک کوتاه برای این صفحه : http://packdl.com/?p=88097

پر بازدیدترین کتاب ها

جدیدترین کتاب هاوب سایت پک دانلود لذتی متفاوت از یک دانلود راحتبرچسب های کاربردی


آدرس ما در شبکه های اجتماعی