دانلود کتاب خلاق باش | پک دانلود - packdl

موضوع این پست : دانلود کتاب خلاق باش

آیا می دانستید ماهانه حدود ۲۰۰ تا اختراع در ایران( توسط مردم همین سرزمین) داره ثبت میشه.. ولی هیچ کس نمی داند. متاسفانه این اختراعات در سازمان مالکیت فکری ایران داره خاک می خوره و هیچ کس نیست که از این طرح ها حمایت کند. این اختراعات را هر ماه می توانید در مجله ماهنامه “خلاق باش” ببینید. اختراع : نتیجه فکر فرد یا افراد است که برای اولین بار فرآیند یا فرآورده ای خاص را ارائه می کند و مشکلی را در یک حرفه ، فن ، فناوری ، صنعت و مانند آن ها حل می نماید . اختراع قابل ثبت : که حاوی ابتکار جدید و دارای کاربرد صنعتی باشد . ابتکار جدید عبارت است از آن چه که در فن یا صنعت قبلی وجود نداشته و برای دارنده مهارت عادی در فن مذکور معلوم و آشکار نباشد و از نظر صنعتی ، اختراعی کاربردی محسوب می شود که در رشته ای از صنعت قابل ساخت یا استفاده باشد . گواهینامه اختراع : سندی است که اداره مالکیت صنعتی برای حمایت از اختراع صادر می کند و دارنده آن می تواند از حقوق انحصاری بهره مند شود . با توجه به مطالب بالا هر کشور دارای سازمانی است که اختراعات آن کشور را ثبت می نماید تا از شخص مخترع حمایت شود . در ایران نیز سازمان ثبت اسناد و املاک کشور مرکز مالکیت فکری این کار را انجام خواهد داد . سازمان جهانی Wipo نیز یک سازمان بین المللی در زمینه ثبت اختراع می باشد که کشورهای دیگر با عضو شدن در این سازمان می توانند از مخترعان کشور خود در سطح بین المللی حمایت کنند . سالانه حدود ۲ الی ۶ هزار اختراع در ایران ثبت می شود که متاسفانه نه بخش خصوصی و سرمایه گذاران و نه مردم عموم و متخصصان از این اختراعات آگاهی ندارند .

دانلود کتاب خلاق باش
در قسمت سمت راست(موبایل:بالا) می توانید کتاب را دانلود کنید ودر قسمت چپ(موبایل:پایین) می توانید به صورت انلاین کتاب را مطالعه کنید .
دانلود کتاب با لینک مستقیم : دانلود

برخی از کتاب ها به صورت مستقیم از سایت هایی مانند تک بوک و پارس بوک گرفته شده اند . در اینجا وظیفه داریم از این سایت ها نامی ببریم تا به نحوی حق کپی رایت رعایت شود .

GDE Error: Error retrieving file - if necessary turn off error checking (404:Not Found)

اگر این پست را می پسندید در شبکه های اجتماعی خود نیز آن را انتشار دهید و ما را حمایت کنید . سپاسگزاریم .

لینک کوتاه برای این صفحه : http://packdl.com/?p=90275

پر بازدیدترین کتاب ها

جدیدترین کتاب هاوب سایت پک دانلود لذتی متفاوت از یک دانلود راحتبرچسب های کاربردی


آدرس ما در شبکه های اجتماعی