دانلود کتاب دعا و اسرار اجابت | پک دانلود - packdl

موضوع این پست : دانلود کتاب دعا و اسرار اجابت

دعا ، یکی از مهم ترین پل های ارتباطی بین انسان و خالق هستی است و می توان آن را بزرگراهی به سوی خداوند دانست . دعا فقط حاجت خواستن نیست ، دعا یعنی گفت و گو و انس و ارتباط با خدا . اوج کلمات حضرات معصومین به هنگام انس با خدا بوده است . دعاهایی که از پیشوایان ما به ما رسیده است ، دریایی از معارف بلندی است که شاید دسترسی به آن در جاهای دیگر میسر نباشد . این است که انس با دعا ، هم معرفت آموز است و هم روح انسان را با خدای خویش پیوند می دهد و آن را به اوج می رساند . آنچه پیش روی شماست حاصل مباحث برنامه سمت خداست که پس از تدوین و ویرایش به شما خوانندگان گرامی تقدیم می گردد . در صفحه ۲۱۱ این کتاب درباره « شفای همه بیماری ها » می خوانیم : دعا و نیایش با خدا شفای تمام دردهاست . همه بیماریهای روحی ، جسمی ، ظاهری ، باطنی ، فردی و اجتماعی را با دعا می توان درمان کرد . دعا آرامش دهنده همه اضطراب ها و نگرانی هاست . دعا و نجوا و انس با خدا زیاد داشته باشید . در دعاهای خود ناامیدی را باید کنار بگذاریم . درِ ناامیدی برای شیطان است ، باید آن را محکم ببندیم . هر کس دعا می کند ، در دستگاه خدا یک چیزی به حساب او واریز می شود و در وقت خود پاسخ می دهند . اگر هیچ ثوابی هم به ما ندهند ، من نشسته ام و با خدا صحبت کرده ام . آن موقع گناه نمی کنم ، آن موقع یاد خدا هستم ، این بهره نقدی دعاست . خود همین صحبت کردن با خدا ، مزد دعاست . چه حاجتی بالاتر از این که من با خدا هم صحبت شدم . سلاح همه ما ، مغز و روح عبادت ما دعاست … دانلود کتاب دعا و اسرار اجابت از لینک زیر :

دانلود کتاب دعا و اسرار اجابت
در قسمت سمت راست(موبایل:بالا) می توانید کتاب را دانلود کنید ودر قسمت چپ(موبایل:پایین) می توانید به صورت انلاین کتاب را مطالعه کنید .
دانلود کتاب با لینک مستقیم : دانلود

برخی از کتاب ها به صورت مستقیم از سایت هایی مانند تک بوک و پارس بوک گرفته شده اند . در اینجا وظیفه داریم از این سایت ها نامی ببریم تا به نحوی حق کپی رایت رعایت شود .

GDE Error: Error retrieving file - if necessary turn off error checking (404:Not Found)

اگر این پست را می پسندید در شبکه های اجتماعی خود نیز آن را انتشار دهید و ما را حمایت کنید . سپاسگزاریم .

لینک کوتاه برای این صفحه : http://packdl.com/?p=90417

پر بازدیدترین کتاب ها

جدیدترین کتاب هاوب سایت پک دانلود لذتی متفاوت از یک دانلود راحتبرچسب های کاربردی


آدرس ما در شبکه های اجتماعی