دانلود کتاب راهنمای جامع عکاسی خیابانی | پک دانلود - packdl

موضوع این پست : دانلود کتاب راهنمای جامع عکاسی خیابانی

عکاسی خیابانی، نمایش بی آلایش طبیعت و زندگی انسان است. روشی است که در آن محیط اطراف و ارتباط ما را با آن به نمایش می گذارد. از بین لحظه ها آن را که ما را شیفته ی خود می کند، انتخاب کرده و با دیگران قسمت می­کنیم، چیزی شبیه رویاپردازی با یک دوربین. در عکاسی خیابان حضور افراد الزامی نیست . نیازی نیست که عکس حتما در شهر یا یک بازار شلوغ گرفته شده باشد . عکس می تواند از هر جایی باشد و هر چیزی را به نمایش بگذارد به شرطی که دستکاری نشده باشد . عکس حتی می تواند یک کباب پز خانوادگی در وسط خیابان پنجم شهر نیویورک باشد . اگر چه بسیاری عبارت عکاسی خیابانی را سنگین می داند اما به نظر من جنبه ی بسیار راحتی نیز دارد که شاید کمتر به آن توجه شده است . خیابان مکانی عمومی و به راحتی قابل دسترس است . عکاس خیابانی از هر نوع دیگر عکاسی قابل دسترس تر و عمومی تر است . هر کس می تواند آن را انجام دهد . نیازی نیست که یک دوربین بسیار گران قیمت ، استودیو یزرگ ، تجهیزات نورپردازی حرفه ای و مدل های زیبا داشته باشید . همه ی ما با یک محتوا در آن روبرو هستیم و این هنر ماست که تصمیم بگیریم چه طور نماهایی از آن را ضبط کنیم و به خانه ببریم . همچنین ، کیفیت فنی اگر چه که در مورد هر نوع عکاسی دارای اهمیت است ، اما در عکاسی خیابانی به گونه ای متفاوت مطرح است . عکس منظره یا طبیعت باید واضح باشد و غالبا باید قابل چاپ در ابعاد بزرگ و با جزئیات فنی بالا باشد . در این انواع از عکاسی شما می توانید مکان ایده آل را انتخاب کنید ، به قاب بندی ایده آل برسید و عالی ترین تجهیزات و تنظیمات را داشته باشید و حتی برای داشتن نور ایده آل مجددا به محل برگردید … این کتاب را مترجم آن حدیث ملکی برای وبسایت تک بوک ارسال نموده اند . برای دانلود کتاب راهنمای جامع عکاسی خیابانی ، به ادامه مطلب بروید .

دانلود کتاب راهنمای جامع عکاسی خیابانی
در قسمت سمت راست(موبایل:بالا) می توانید کتاب را دانلود کنید ودر قسمت چپ(موبایل:پایین) می توانید به صورت انلاین کتاب را مطالعه کنید .
دانلود کتاب با لینک مستقیم : دانلود

برخی از کتاب ها به صورت مستقیم از سایت هایی مانند تک بوک و پارس بوک گرفته شده اند . در اینجا وظیفه داریم از این سایت ها نامی ببریم تا به نحوی حق کپی رایت رعایت شود .

GDE Error: Error retrieving file - if necessary turn off error checking (404:Not Found)

اگر این پست را می پسندید در شبکه های اجتماعی خود نیز آن را انتشار دهید و ما را حمایت کنید . سپاسگزاریم .

لینک کوتاه برای این صفحه : http://packdl.com/?p=81967

پر بازدیدترین کتاب ها

جدیدترین کتاب هاوب سایت پک دانلود لذتی متفاوت از یک دانلود راحتبرچسب های کاربردی


آدرس ما در شبکه های اجتماعی