آپلود رایگان عکس همراه با لینک مستقیم | پک دانلود - packdl

آپلود رایگان عکس :

خیلی وقتا کاربران در اینترنت نیاز دارن تا عکسایی رو آپلود کنن و یا بعضی از بلاگر ها یا کسانی که سایت دارن مجبور میشن بعضی از عکساشون را یه جایی آپلود کنن که هم مطمئن باشه و هم همیشگی باشه . ما این امکان رو برای کاربرانمون فاهم کردیم تا عکس هاشون رو در هاست های پر قدرت ما آپلود کنن و خیالشون راحت باشه که همیشگی هستن .

آپلود نامحدود عکس :

شما هر تعداد که دوست دارید عکس آپلود کنید ، ما اصلا هیچ محدودیتی برای شما در تعداد عکس آپلودی نداریم . در ضمن مهم نیست که حجم عکس شما و یا سایز آن چقدر باشد . راحت هر طور که دوست دارید آپلود کنید .

۱ درجه بالاتر

وقتی شما یک عکس رو آپلود می کنید، لینک مستقیم اون عکس در اختیار شما قرار میگیره و هر کجا نیاز داشتید میتوانید از آن استفاده کنید . اما اگر شما به دلیلی لینک مستقیم اون عکس رو فراموش کردید کاری از ما ساخته نیست . اما شما می توانید با ارتقا سطح کاربری خود یک پلن جداگانه داشته باشید و باستفاده از یوزرنیم و پسوورد خود وارد این پلن شده و عکس هایی که تابه حال آپلود کردید را ببینید و بسیاری امکانات مفید دیگر … برای کسب اطلاعات بیشتر به شماره تلگرام : ۰۹۳۶۷۱۹۲۴۰۳ پیام بدهید .

هشدار

از درج عکس هایی که مخالف شئون و قوانین جمهوری اسلامی ایران هستند خودداری کنید ، این عکس ها به سرعت جذف خواهند شد و IP فرد آپلود کننده در اختیار مراجع قانونی قرار میگیرد .

پک دانلود لذت واقعی یک وب سایت ایرانی


فرم آپلود رایگان عکس

بعد از آپلود شما میتوانید لینک مستقیم را در پایین فرم ببینید

1- عکس خود را انتخاب کنید : 2- دکمه آپلود را فشار دهید و منتظر بمانید تا لینک مستقیم برای شما نمایان شود .