درخواست و یا سفارش برنامه ، موسیقی ، کتاب و ... | پک دانلود - packdl


درخواست و یا سفارش برنامه ، موسیقی ، کتاب و …

بازدید : 2,456 بازدید تاریخ انتشار : تعداد دیدگاه ها : 4 دیدگاه.

دسته :

درخواست نرم افزار ، موسیقی ، کتاب ، فیلم و …

به صورت کاملا رایگان

 

با سلام .

نظر به اینکه هر فردی در اینترنت به دنبال فایل خاصی می باشد ، و یک سایت نمی تواند تمام نیاز های افراد را برآورده کند ، تصمیم گرفتیم بخشی را فراهم آوریم تا کاربران با درخواست فایل مورد نظرشان در اسرع وقت آن را آماده کنیم و در اختیار ایشان قرار دهیم .

نه تنها برای فایل های خاص بلکه در خیلی موارد افراد قادر به دانلود فایل مورد نظرشان از اینترنت نیستند و یا به دلایلی قادر به پیدا کردن آن ها نیستند ، هم چنین ممکن است گاهی اوقات فایل های مورد نظر شما در سایتی باشد که سرعت دانلود شما از آن به قدری پایین باشد که منصرف شوید . خلاصه مطلب شما می توانید هر فایلی را که نیاز دارید در این صفحه سفارش دهید تا برای شما آماده کنیم .

در ابتدا از طریق ابزار جستجو در بالای صفحه ی اصلی ما فایل مورد نظر را جستجو کنید و اگر فایل مورد نظر پیدا نشد نام فایل مورد نظر خود را ( اعم از فیلم ، موسیقی ، برنامه اندروید ، نرم افزار کامپیوتر و … ) و مشخصات دقیق آن را برای ما بفرستید تا آن را برای شما آماده کنیم و لینک دانلود آن را در سایت قرار دهیم . سپس به ایمیل شما پیامی جهت آماده بودن درخواست شما می فرستیم . هم چنین لینک دانلود را در همین صفحه در مقابل درخواست شما قرار خواهیم داد .

 

شرایط درخواست

۱- این امکان برای بازدید کنندگان وب سایت پک دانلود کاملا رایگان می باشد .

۲- اگر فایل درخواستی شما به صورت پولی باید تهیه شود به ایدی تلگرام زیر پیام بدهید تا کار شما سریع تر انجام شود : ۰۹۳۶۷۱۹۲۴۰۳

۳- فایل مورد نظر نباید از لحاظ اخلاقی مخالف قوانین جمهوری اسلامی باشد .

۴- درخواست شما ابتدا تایید میشود سپس پس از آماده شدن ، پیام آماده سازی به ایمیل – شماره موبایل شما فرستاده می شود و در این صفحه نیز قرار می گیرد.

فرم درخواست فایل

لطف کنید مشخصات فایل مورد نظر و شماره موبایل خود را در کادر مربوطه وارد کنید .تاکنون 4 نظر ثبت شده است.

  1. سلام لطفا لینک دانلود مستقیم برنامه سایت ویکی صدا رو بزارید دانلود کنیم.از مایکروسافت نمیتونم دانلود کنم.منتظر برنامه هستم

*وب سایت پک دانلود لذتی متفاوت از یک دانلود راحتبرچسب های کاربردی


آدرس ما در شبکه های اجتماعی